همانطور که می دانید ایمنی لازمه هر کاری می باشد وما برای حفظ دستمان از خطرات احتمالی همواره می توانیم از دستکش های کار پارچه ای و لاستیکی استفاده نمایم که برای  خرید عمده دستکش گیلان می توانید با قیمت بسیار مناسب از تولید کننده انواع دستکش را تهیه کنیم.

دستکش های از جنس های لاستیک، پارچه ای و چرم ساخته شده اند که جنس لاستیکی بیشترین کاربرد را در ساخت دستکش دارد. جنس پارچه در دستکش نیز برای بالا بردن مقاومت در دستکش ها استفاده می شود و جنس چرم نیز به جهت بالا بردن پوشش ایمنی در برابر اجسام خارجی مناسب می باشد.

خرید دستکش گیلان

بیش از 60 درصد از حوادث کار اختصاص دارد به نا ایمن بودن دستمان و نداشتن دستکش محافظ می باشد، بهترین وسیله برای ایمنی کردن دست دستکش می باشد و میتوان برای سفارش و خرید دستکش گیلان به صورت مستقیم با تولید کننده دستکش گیلان ارتباط گرفت و برای حفاظت دستمان ناشی از حوادث کار دستکش را تهیه کرد.

دستکش از نظر اندازه داری سه  اندازه می باشند که هر کدام تا اندازه ای از دستمان را پوشش می دهند. دستکش هایی که پنجه تا مچ دستمان را پوشش می دهند، واین نوع از دستکش ها پنجه  تا مچ دستمان می باشد که باعث حرکت سریعتر حین کار دستمان داشته باشد و بیشترین کاربرد این نوع دستکش در کارهای صنعتی سبک و باربری می باشد.

نوع دوم دستکش ها هستن که از پنجه تا ساعد دستمان می باشد و کاربرد این نوع از دستکش ها در کارهای صنعتی سنگین مانند کار در معادن آتش نشانی ها می باشد و نوع سوم از دستکش هایی می باشد که از پنجه تا ساق دست می باشد و از این نوع دستکش ها که پوشش بیشتری را برای دستمان دارد بیشتر در ارتباط با محافظت دستمان در مقابل مواد شیمیایی و شوینده می باشد.

از جنس لاستیکی دستکش جهت کار با مواد شویند و شیمیایی استفاده می شود و به علت مقاومت در برابر آب و موارد شوینده مورد استفاده قرار میگیرد و همینطور این نوع از دستکش ها کاربرد زیادی در بهداشت و درمان دارند. جنس دیگری از دستکش ها می باشد که از جنس پارچه و کتان می باشد و از این جنس بیشتر در حمل و نقل کالا، آتش نشانی،  معدن ها، جوشکاری و آهنگری استفاده می شود که علت استفاده آن در کار های سخت، مقاومت دستکش در برابر اجسام تیز و سنگین می باشد و استحکام و مقاومت پارچه باعث می شود که دستمان در مقابل این اجسام محافظت شود.

جنس دیگر که در ساخت دستکش ها به کار می رود چرم می باشد که عمدتا چرم دباغی شده گاو هست و کاربرد این دستکش ها برای مسابقه اسب سواری و برای گرم کردن دستش استفاده می شود.

خرید عمده دستکش گیلان

استفاده نمودن از دستکش ایمنی در کارخانه برای ایمن کردن خودمان و کارگران حیاتی می باشد و برای اینکه برای تمام پرسنل بتوانیم یک دستکش خوب و با کیفیت داشته باشیم می توانیم یکجا خرید عمده دستکش گیلان را انجام دهیم که تمام پرسنل کارخانه دستکش خوب و با کیفیت جهت کار داشته باشند و با فراهم کردن تجهیزات ایمنی احتمال خطر را می شود به حداقل رساند.

در اصل دستکش ها در برابر ضربه های مکانیکی اجسام فلزی تیز و برنده مقاوم می باشد که احتمال صدمه دیدن دستمان در حین کار را به حداقل می رساند. دستکشی خوب می باشد که داری استاندارد ملی باشد و خصوصیاتی باید داشته باشد.

خرید اینترنتی دستکش گیلان

کارخانه دستکش گیلان با تولید انواع دستکش های کار برای آسانی و سهولت خرید مشتریان به صورت اینترنتی انواع دستکش را به فروش می رساند که می توان و با خرید اینترنتی دستکش گیلان در کمترین زمان می شود دستکش را برای کار مورد نظرتان سفارش بدهید و داشته باشید.

دستکش گیلان داری تنوع زیادی می باشد واین تنوع زیاد باعث شده است که مصرف کننده، کالای مورد نیاز خود را در ارتباط با کارش را تهیه کند و دست خریدار در انتخاب باز باشد و خوشبختانه در فضای اینترنت به صورت 24 ساعته می شود خرید های مورد نیازتان را انجام دهد.

کسانی که به صورت اینترنتی خرید می کنند به صورت مستقیم به تولید کننده و عمده فروش وصل می شوند و به این علت با قیمت مناسب و بصرفه می توانند سفارش خرید بدهند.

خرید دستکش کار گیلان

دستکش یکی از پوشش های  ایمنی می باشد که 60 درصد محافظت در کار را به خود اختصاص داده است و دستکش گیلان کیفیت و استاندارد های ملی و فاکتورهای بین المللی در ساختش را دارد. برای خرید دستکش کار گیلان نیازی نیست بروید از ابزار فروشی ها خرید کنید که وقتتان گرفته شود و پول بیشتری بدهید برای خرید، بلکه شما می توانید به صورت اینترنتی و مستقیم از تولید کننده و عمده فروش برای کارگاه های صنعتی و کارگران کارخانه خود انتخاب و سفارش دهید که به این روش قیمت مناسب تری می توانید دستکش تهیه کنید.

دستکش هایی که برای کار می باشد غالبا از مقاومت بالایی در برابر حرارت زیاد، مواد شیمیایی تجزیه کننده، برق، ضربه و اجسام تیز می باشد که هر کسی کار صنعتی انجام می دهد حتما باید دستکش برای داشته باشد تا ایمن در مقابل خطرات باشد و متاسفانه 26 درصد از کار افتادگی های جهان مربوط به رعایت نکردن ایمنی و بروز حادثه حین کار می باشد که با رعایت موارد ایمنی آمار صدمات هم پایین خواهد آمد.

مجموعه دستکش گیلان با تولید انواع دستکش های لاستیکی، پارچه ای و چرمی در حفظ و ایمن کردن مردم حین کارهای پزشکی، صنعتی،آتش نشانی و حتا خانه دارها در حال تولید و توزیع  بهترین و با کیفیت ترین دستکش های کار و ایمنی می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید