مشاوره و سفارش

دستکش های ایمنی

دستکش ایمنی یکی از لوازم ایمنی مفید در هنگام انجام فعالیت های مختلف در صنایع است. شما ممکن است در صنایع شیمیایی مشغول به فعالیت باشید یا در صنایعی که با برش قطعات سر و کار دارد. حتی ممکن است جوشکاری شغل شما باشد و در طول روز ساعت ها مشغول این کار باشید یکی از لوازمی که بدون شک لازمه ی اینگونه مشاغل است و ایمنی شما را بالا می برد بدون شک دستکش ایمنی متناسب با شغل شماست.

لباس عملیاتی آتشنشانی

این لباس همان لباسی است که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته می شود. لباس مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت است که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد، جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده می‌شود. شلوار و اورکت معمولا از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها ساخته می‌شود که تا حد زیادی در مقابل حرارت و شعله مقاوم هستند.

انواع کلاه های ایمنی وآتشنشانی

کلاه آتش نشانی از نوعی کامپوزیت با مقاومت فیزیکی، مکانیکی و حرارتی بالا ساخته می شود تا در عملیات گوناگون مبارزه با حریق و در آتش سوزی های مهیب کاربرد دارد این نوع کلاه آتش نشانی نسبت به کلاه های ایمنی که از جنس پلاستیک ABS می باشند بسیار ارجح تر می باشد. کلاه ایمنی آتش نشانی مجهز به عینک مخصوص و طلق ضدانفجار می باشد که مانع از برخورد اشعه های مضر به چشم می شود. کلاه ایمنی آتش نشانی اگر استاندارد باشد می توان به راحتی از آن در کناز سایر تجهیزات استفاده نمود..

دستکش آتشنشانی

در سال های اخیر بسیاری از آتش نشانی ها از سازمانی صرفا محدود به عملیات های حفاظت و اطفای حریق، به سازمان خدمات اضطراری و اورژانسی مرتبط با تمام خطرات، تبدیل شده اند. برای تعداد کثیری از این بخش ها، ارائه خدمات نجات تخصصی مانند نجات از خودرو، نجات با طناب، نجات از آب و نجات زاویه بالا، بخش بزرگی از این موارد می باشد. از جایی که به مرور، بخش های بیشتری در نجات تخصصی درگیر می شوند، آتش نشانان بیشتر متوجه مشکلات و شکاف بین عملکرد حفاظتی دستکش ها و استفاده راحت از دست هایشان در حین عملیات می شوند.

چکمه آتشنشانی انواع مختلف

کفش ایمنی از جمله تجهیزات است که مخصوص آتش نشان ها طراحی می‌شود. اصولا آتش نشان ها از نوع خاصی از چکمه استفاده می‌کنند. این چکمه ها آتش نشان را در برابر حرارت، جریان های الکتریسیته، انواع روغن ها و گاز ازن، تشعشعات UV و رطوبت محافظت می‌کند. پوشیدن این چکمه کر راحتی است و پا در آن احساس راحتی می کند. کفی چکه آتش نشانی به شکلی طراحی شده است که آتش نشان بتواند در مسیرهای صعب‌العبور به راحتی حرکت کند بدون اینکه پایش لیز بخورد. در داخل کفش از الیافی استفاده شده است که پا در آنها احساس راحتی کند.

کپسول آتش نشانی

در محیط هایی همچون ساختمان سازی و انبوه سازی و یا در کارگاه هایی مثل کارخانجات صنعتی، ماشین کاری، تراشکاری، کابینت سازی، تعمیرگاه ها و … اجسام سنگین، اشیا و قطعات تیز و برنده، مواد داغ و مذاب و هر جسم دیگری ممکن است روی زمین یا بر اثر افتادن بر روی پا، صدمات جبران ناپذیری به فرد وارد سازد، لذا استفاده از کفش های ایمنی با سرپنجه فولادی در این نوع از محیط های کاری بسیار مهم است..

لباس کار

لباسکار به طور معمول پوششی است سراسری که شامل تنه، دست ها و پاها می باشد و بدن را ازشرایط محیطی حفظ می نماید. لباس کار به طور اصولی و بر طبق الزامات سیستم مدیریت HSE به دو صورت وجود دارد. فرم اول به صورت پیراهن/کاپشن و شلوار (۲ تکه ) فرم دوم به صورت سرهمی (۱ تکه) که با نام های دیگری چون یکسره، بیلرسوت، کاورال نیز شناخته می شود. لباس کار چیست و چه کاربردی دارد ؟

انواع خاموش کننده ها دستی و چرخی و شارژ کپسول

موادی كه به عنوان ماده خاموش كننده به كار می روند به چند دسته قرار می گیرند. به دلیل لزوم سرعت عمل و افزایش پوشش خاموش كننده ها، می توان از دو یا چند عنصر خاموش كننده به طور هم زمان استفاده نمود. طبعاً هر كدام از مواد یادشده در اطفاء انواع حریق ها دارای مزایا و معایبی می باشند .

زیرکلاهی

زیر کلاهی آتش نشانی قرار می گیرید . جهت جلوگیری از حرارت به سر وگردن جهت جلوگیری از ریزش مواد داغ برروی سروگردن ساخته شده از پارچه نومکس ( نسوز) جهت کاربرد در صنایع ذوب وریخته گری سرپوش ضد حریق مدل FH 05 OK سرپوش های مقنعه مانند، تولید شده از الیاف نسوز و مقاوم درمقابل حرارت (Fire Retardant) دارای تأییدیه معتبر بین المللی است . سرپوش ضد حریق ساخت دارای استاندارد CE اروپا می باشد .

دستگاه تنفسی عملیاتی

وقتی در محیط های سربسته مانند : سالن ورزشی ، زیر زمین و .. آتش سوزی رخ می دهد ، معمولا درد و مواد شیمیایی در اثر سوختگی که هیچ راه خروجی ندارند به همین دلیل در این مواقع به این نوع دستگاه های تنفسی نیاز پیدا خواهیم کرد تا آتش نشان برای نجات مردم و کار خود در امان بماند و خودش را از کمبود اکسیژن و وجود گاز های سمی در امان بماند. در برخی از آتش سوزی ها سوختن انواع مواد هایی از قبیل پلاستیک و مواد شیمیایی ممکن است ، گاز های سمی تولید شود که بسیار خطرناک و کشنده هستند.

شیلد و ماسک و عینک

شیلد محافظ صورت جزء وسایل ایمنی و حفاظتی است که از اجزای صورت در برابر پرتاب اشیاء یا پاشیدن مواد مختلف محفاظت می کند. باید بدانیم طلق محافظت از صورت طوری طراحی شده که فضای کافی بین طلق و صورت حفظ می شود تا در صورت نیاز از عینک یا دستگاه تنفسی بتوان استفاده کرد.

 

کفش کار

کفش‌های ایمنی جزو پوشش و لباس کار محسوب می‌شوند و کار فرما‌ها و مدیران باید کفش ایمنی و لباس مناسب را در اختیار کارگران و کارمندان خود قرار دهند تا وقوع اتفاقات خطرساز را به حداقل برسانند. بشر کفش ایمنی را از روزگاران گذشته در شغل‌های مختلف و محیط‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌دادند. استفاده از کفش ایمنی یکی از ملزومات مشاغل پر خطر محسوب می‌شود، برای اینکه کفش‌های ایمنی که مخصوص به هر شغل است را بشناسیم باید درباره خصوصیات و خطرهای آن شغل خوب تحقیق کرده و بدانیم و در مورد نحوه استفاده از آن‌ها آگاهی و اطلاعات کامل داشته باشیم.

مدیر مجموعه پرشین ایمن

مهندس سعید احمدی

فرم مشاوره و سفارش

پل های ارتباطی

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع تجهیزات آتش نشانی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

Call Now Buttonتماس بگیرید