لیست قیمت بهترین دستکش کار درجه یک

در تهران و دیگر شهر ها نمایندگی های وجود دارد که با مراجعه به آن‌ها می توانید خرید دستکش کار را انجام دهید. قیمت روز دستکش کار بستگی به درجه بندی، رنگ بندی، ماندگاری و مواد تشکیل دهنده آن دارد، شما می توانید دستکش مورد نظر خود را با در نظر گرفتن عایق بودن در برابر نفوذ مواد شیمیایی و ضربه های ناشی از کار خود انتخاب کنید و با قیمت های مختلف آن ها را حضوری یا اینترنتی خریداری نمایید و با استفاده دستکش ها دست های خودتان را از آسیب های مختلف حفظ کنید.

لیست قیمت بهترین دستکش کار درجه یک

آشنایی با انواع دستکش کار موجود در بازار

آشنایی با انواع دستکش کار موجود در بازار دستکش کار دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام دارای ویژگی هایی مخصوص به خود هستند که از لحاظ جنس باهم متفاوت می باشند و کاربرد و کارایی مختلفی دارد. استفاده از دستکش کار بسیار اهمیت دارد و یکی از لوازم ضروری به حساب می‌آید که باعث می‌شود خسارات جانی و مالی کاهش پیدا کند، به همین دلیل برای مشاغل مختلف، دستکش های متنوعی تولید می شود. دلیل تنوع دستکش های کار این است که مشاغل مختلفی وجود دارد و به همین دلیل جنس این دستکش ها متفاوت خواهد بود که در ادامه چند مورد از آن را ذکر می کنیم:

  • دستکش صنعتی برق: زمانی که کارگران یا مهندسان با برق سر و کار دارند این دستکش را به دست می کنند و باعث می شود که جریان برق از آن ها عبور نکند.
  • دستکش ضد حریق و ضد ضربه: همانطور که از اسم آن مشخص است در برابر حرارت مقاوم بوده و یکی از پر کاربردترین انواع دستکش می باشد. می تواند در برابر انواع ضربات همچنین چاقو های تیز و برنده از دست محافظت کند.
  • دستکش آزمایشگاهی و ضد بنزین: یکی دیگر از انواع دستکش های کار، دستکش مخصوص مواد شیمیایی است که اغلب در آزمایشگاه، استفاده می شود. همچنین این نوع دستکش ها در برابر انواع اشعه های رادیو اکتیو مقاوم اند، که با توجه به انواع مختلفی که دارد، بسیار سبک و در عین حال ضخیم می باشد. همچنین زمانی که دستکش در دست قرار دارد از عرق کردن دست جلوگیری می‌کند.

خرید مستقیم دستکش کار ارزان

خرید مستقیم دستکش کار ارزان دستکش کار اصفهان از بازار فروش خوبی برخوردار است و خوشبختانه درآمد بالایی از این طریق به دست می‌آید. فروشگاه های اینترنتی با هدف دسترسی مستقیم محصول به دست مصرف‌کننده، واسطه‌ها را از میان برداشته اند و برای خریداران که به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت می‌کنند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است. همچنین محصول در مدت زمان کوتاهی به تمامی نقاط ایران ارسال می شود.

اگر می خواهید که به طور مستقیم با فروشندگان ارتباط برقرار کنید به راحتی در ساعات مختلف شبانه روز می توانید تماس بگیرید و حتی از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید تا قبل از خرید نسبت به محصولی که تهیه می کنید آگاهی کامل را به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما